PROTI BESOM - Poviedky o hrdinoch je zbierka poviedok známych slovenských autorov, v ktorej sa Juraj Thal predstavuje so svojou poviedkou "Posledný obranca bunkra". Kniha vyjde vo vydavateľstve Slovart 19.10.2022.

----------------------------------------------------------------------------

Rozhovor pre Metalmania Magazine o metale, písaní a 90-tych rokoch.

www.metalmania-magazin.eu/2022/02/07/juraj-grezdo-thalarion-hrame-si-co-chceme-my-nedrzime-sa-trendov/

------------------------------------------------------------------------------------------

 

VRAŽDA NA KÚPEĽNEJ ULICI je názov poviedky, ktorá už

onedlho vyjde v multižánrovom projekte Slovensko Noir pod

záštitou Prešporského divadla.

Slovensko NOIR je multižánrové dielo, ktoré

spojilo 17 popredných slovenských autorov,

17 hercov, režisérov, muzikantov

a talentovanú akademickú maliarku. Spoločne

prinášajú výpoveď o nás a o Slovensku

v aktuálnych časoch.

------------------------------------------------------------------------

Rozhovor na svojom blogu so mnou spáchala Lucia Čaprnková.

lucibloger.wixsite.com/wildheart-blog/post/rozhovor-spisovatel-juraj-thal

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

DEŇ S ČERVENÁKOM

www.facebook.com/notes/juraj-thal-autor/de%C5%88-s-%C4%8Derven%C3%A1kom-alebo-ako-sa-krstil-rom%C3%A1n-dom-na-kopci/1189693921204598/

 

Knihu DOM NA KOPCI pokrstil spisovateľ Juraj Červenák hrdzavou reťazou.

Viac fotiek vo Fotogalérii: cms.juraj-thal.webnode.sk/fotogaleria/#!

----------------------------------------------------------------------------------------

Ďakujem všetkým, ktorí sa 27.9.2017 zúčastnili autorskej besedy v žilinskom Martinuse. Akcia bola výborná, obojstranne sme si ju užívali. Stretol som viacero známych tvárí, niekoľko nových som spoznal. Skrátka, príjemná spoločnosť, prostredie, celá udalosť. Fotky z tejto besedy nájdete v sekcii Fotogaléria:cms.juraj-thal.webnode.sk/fotogaleria/

Rozhovor s Jurajom Thalom uverejnený v MY Nitrianske noviny.

mynitra.sme.sk/c/20606944/kto-stoji-za-brutalnymi-vrazdami-profesorov-v-nitre.html

                  ****                 ****

AKO ROZDUPAŤ ROMÁN A NEUTOPIŤ AUTORA V MISKE VODY

Reportáž z krstu knihy Nenávisť (napísal Mark E.Pocha)

www.facebook.com/notes/juraj-thal-autor/ako-rozdupa%C5%A5-rom%C3%A1n-a-neutopi%C5%A5-autora-v-miske-vody/768138516693476/

Novinky

PROTI BESOM

16.09.2022 11:17
PROTI BESOM - Poviedky o hrdinoch je zbierka poviedok známych slovenských autorov, v ktorej sa...

NENÁVISŤ - druhá dotlač

03.05.2021 11:04
Veľa ľudí sa neustále pýta (či už mňa, alebo vydavateľa), či sa ešte dá niekde zohnať kniha...

Juraj Thal na Goodreads

16.10.2017 10:16
Môj autorský profil a knihy aj na stránke Goodreads. Môžete ich čítať, hodnotiť, komentovať. Budem...

Nová kniha NENÁVISŤ vychádza už o pár dní

03.05.2017 12:11
Priatelia, dovoľte mi predstaviť vám moju novú knihu. Vyjde už onedlho vo Vydavateľstve Artis...

Nový knižný trailer ku knihe Nôž

07.11.2016 08:39
www.youtube.com/watch?v=pEcepuwZxng